• Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester
  • Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester
  • Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester
  • Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester
  • Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester
  • Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester

Portabil Putere Optică Metru și 1mw Fibra Optica cu Laser Visual fault Locator,Laser Roșu Cablu de Fibra Optica Tester

  • 98.59lei
  • 106.02lei

Produse similare

Descriere produs

  • Lungime de undă: 1260nm să 1620nm
  • Tip conector: SC/APC
  • Nume De Brand: KEXINT
  • tip conector : SC/APC
  • Compatibil:
  • Numărul De Model: PLC-LGX-1*8-SC/APC
  • Element De Lungime: 1.5m

  • Greutate Pachet: 1.0kg (2.20lb.)
  • Tip De Unitate: mulțime (5 buc/lot)
  • Dimensiunea Pachetului: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Caracteristici

1).Pierdere De Inserție Scăzut.

2).Mici PDL.

3).Pierdere Profit Mare.

4).Uniforma Putere De Despicare.

5). Lățime lungime de Undă de Operare: 1260-1650nm

6). Largă De Temperatură De Funcționare: -40°C - 85°C

Cerere

1.Fibra Optica, CATV

2.Fiber to home(FTTH)

3.Passive Optical Networks(PON)

4.Locale Areal Rețele(LAN)

5.Fibra de sisteme de comunicare

Specificațiile de Operare interval de lungimi de undă(nm) 1260nm-1650nm Configurare Port 1 x 4 1 x 8 1x16 1x32 1X64 Max. Pierdere de inserție(dB)* ≤7.3 ≤10.6 ≤13.8 ≤16.5 ≤21 Pierderea de Uniformitate(dB)* ≤0.5 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.7

PackageType Client Specifica

PDL(dB)* ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 Pierderea de Returnare (dB)* ≥50 Directivitate (dB)* ≥55 Temperatura de Depozitare (°C) -40~85 Temperatura de Operare(°C) -40~85 Tip de Fibre SMF-28 Tip Conector Client specificat

Notă: Toate măsurătorile au fost efectuate la temperatura camerei, și caietul de sarcini exclude conectori

Informații comandă PLC Port Tip Tipul de Cablu cu Fibre de Lungime Tip Conector Pachet de Stil

PLC Separator

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Alții Specifica

0,25 mm fibre Goale

Panglică De Fibre

Fan-out cu 0,9 mm Tub Liber

2.0 mm Cablu

3.0 mm Cablu

1 metru

2 metru

3 metri

Alții specifica

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Alții Specifica

Manșon din oțel inoxidabil

Modul De Plastic

19" 1U Rack Mount

Alții Specifica

Etichete: fibra optica splitter, splitter-ul optic, fibra optica splitter, Ieftine fibra optica splitter, De înaltă Calitate, splitter-ul optic, China fibra optica splitter Furnizori

© Galaexcelenteiinmediere.ro. Toate Drepturile Rezervate